ניהול תיקי השקעות

בית ההשקעות "אימפקט", שהוקם בשנת 1996, הוא מבתי ההשקעות הוותיקים, המקצועיים, המנוסים והאיכותיים בנוף בתי ההשקעות בישראל. בית ההשקעות פועל כבוטיק המגיש שירות ממוקד לקוח, בעל אופי סולידי וגישה סובלנית. באימפקט כל לקוח ולקוח זוכה לטיפול פרטני, ונהנה ממלוא הקשב הארגוני של מנהל התיק בהתאם לצרכיו הספציפיים. מדיניות ההשקעות של אימפקט נועדה להשביח את תיק ההשקעות של הלקוחות ולמקסם את התשואות ,תוך הקפדה על מזעור סיכונים, ניצול הזדמנויות, תגובה מהירה למתרחש בשוק וגמישות מחשבתית.

כחברה הצומחת לאורך השנים ומעניקה שירותי ניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, אנו שמים דגש על התאמה אישית לצורכי הלקוח, המבוצע על בסיס הראייה קצרת וארוכת הטווח של הלקוח וצרכיו המשתנים. פעילות ניהול התיקים כוללת ליווי אישי ומענה מהיר לפניות ולצורכי הלקוח.

אם ריביות הפקידון נמוכות בעבורך ואינן ממצאות את פוטנציאל הריבית בעבור כספך. אם יועץ ההשקעות בסניף לא מעניק לך את השירות לו אתה זכאי, נשמח לקבוע לך פגישה אישית עם אחד ממנהלי ההשקעות לצורך התאמה ולווי אישי לתיק ההשקעות שלך. ... (להוסיף השאר פרטים שם, טלפון, מייל)

video

שאלותנפוצות

למי מתאים ניהול תיקי השקעות?

ניהול תיקי השקעות מתאים לכולם ניהול תיק באמצעות בית השקעות מקצועי מאפשר חשיפה גלובלית להזדמנויות השקעה.

ניהול תיק מחייב מעקב צמוד עקבי ויומיומי לרב האוכלוסייה אין את הזמן הדרוש לעקוב אחר ההשקעות ולכן מומלץ להעביר את ניהול התיק לגוף השקעות מקצועי ואמין לצורך ניהול הנכסים האישיים.

מהו הסכום המאפשר השקעה?

יתן לנהל תיק השקעות בכל סכום על פי המדרגים הבאים: עד 150 אלף ₪ - תיק השקעות יורכב מרובו מקרנות נאמנות ו-ETF 150 עד 500 אלפי ₪ - תיק השקעות המשלב השקעה ישירה וקרנות נאמנות 500 אלפי ₪ ומעלה יורכב בעיקר מהשקעה ישירה.

כיצד ניתן למשוך או להפקיד כסף בחשבון מנוהל?

ניתן למשוך כסף מהחשבון המנוהל או להפקיד כסף בכל עת, בפניה פשוטה בכל אמצעי תקשורת ליועץ ההשקעות בבנק או למנהל התיקים.

מה צריך לעשות על מנת לפתוח חשבון מנוהל באימפקט?

פתיחת תיק השקעות, הינו תהליך פשוט ומהיר, לאחר אפיון צרכי הלקוח ובחירת דרגת הסיכון שנקבעה לאחר פגישה עם מנהל השקעות מוסמך ניתן לפתוח חשבון מנוהל בבנק ע"פ בחירת הלקוח ולהתחיל לפעול. לאחר קבלת פנייתך באמצעות האתר או בטלפון 077-5191600, תתואם פגישת היכרות עם מנהל השקעות בבית הלקוח, או במשרדי אימפקט.

מהם דמי הניהול המשולמים לאימפקט?

דמי הניהול משתנים מלקוח ללקוח, על פי היקף התיק ואופיו. גובה דמי הניהול יסוכם עם הלקוח במועד חתימת הסכם ניהול תיק ההשקעות.

האם ניתן לשנות את מידניות ההשקעה?

מדיניות ההשקעה ניתנת לשינוי בכל עת. מנהל ההשקעות יערוך שיחה עם הלקוח, יבין את צרכיו החדשים וימליץ על מדיניות השקעות חדשה.

היכן מופקדים הנכסים המנוהלים?

ניהול תיק ההשקעות הינו בחשבון הבנק של הלקוח. אימפקט כחברה בעלת רישיון ניהול תיקים, אינה ראשית ואינה מוסמכת למשוך כספים או נכסים מהחשבון המנוהל, למעט גביית דמי הניהול, בהתאם להסכם הלקוח.

מהו חשבון מנוהל?

חשבון מנוהל הינו חשבון רגיל של לקוח המתנהל בבנק, כאשר הלקוח העניק לחברה המנהלת ייפוי כוח לניהול התיק הכולל קניה ומכירה של ניירות ערך, בלבד, בחשבון זה.

השאר פרטים ונחזור אליך