הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

באימפקט ניהול תיקי השקעות בע”מ מייחסים חשיבות רבה למתן שירות נגיש לבעלי מוגבלויות בערוצי השירות השונים ופועלים בהתאם להוראות חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ”ח- 2018 והתקנות שהותקנו מכוחו.

הנגשת משרדי החברה

משרדי החברה נגישים לאנשים המתניידים באמצעות כיסא גלגלים.

מקומות החניה לרכב הנושא תו נכה קיימים בפריסה רחבה על שפת מדרכות הרחובות הסמוכים למשרדינו.

דרכי הגישה למשרד לרבות הכניסה לבניין המשרדים נגישות וקיימת מעלית הישר לקומת המשרד. עמדות הכניסה והשירות בחברה נגישות. בנוסף, ניתן לבקש את עזרת צוות המשרד בכל עניין.

במידה ונדרש ליווי לאדם בעל מוגבלות, ניתן ליצור קשר עם מזכירת הקבלה באמצעות כתובת דוא”ל impact@impact.inv.co.il  ובטלפון שמספרו: 03-5191600.

הנגשת אתר האינטרנט

אתר האינטרנט של החברה מונגש בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 – “קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט” ברמה AA ולמסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 .

אתר האינטרנט של החברה מותאם כך שכלל לקוחותינו יזכו לחוויית גלישה נגישה, נוחה וקלה לתפעול. בנוסף, נערכו התאמות נגישות גם לאתר שבטלפון הנייד.

נבהיר כי למרות המאמצים הרבים שאנו משקיעים בהתאמת והנגשת כל עמודי האתר, אולם עדיין יתכנו תקלות וליקויים שיתגלו תוך כדי שימוש באתר. ככל ונתקלת בקושי, אנא שתף אותנו בפרטי הליקוי באמצעות הטופס שקיים באתר או בפנייה ישירה  לרכזת הנגישות שפרטיה מופיעים מטה. אימפקט תעשה כל שביכולה לטפל בליקוי במהירות וביעילות.
 הנגשת שירות הלקוחות

מסירת מידע בע”פ – ניתן לבקש הקראה של טפסים או מסמכים, בפגישה או בשיחת טלפון עם נציג שירות, כולל מתן הסבר פשוט, המותאם למקבל השירות.

הדרכות- עובדי החברה העוסקים במתן שירות ללקוח, עוברים הדרכות והכשרות אשר מטרתן להעניק כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

בכל שאלה או בקשה בנושא נגישות ניתן לפנות אלינו על פי הפרטים הבאים:

טלפון שמספרו- 03-5191600 דוא”ל impact@impact.inv.co.il