אודות

פרופיל החברה

בית ההשקעות “אימפקט”, שהוקם בשנת 1996, הוא מבתי ההשקעות הוותיקים, המקצועיים, המנוסים והאיכותיים בנוף בתי ההשקעות בישראל.

הפרק הראשון: 1996 - 2014

אימפקט ניהול השקעות הוקם על ידי בנק איגוד בשנת 1996, ותפקד כחברת בת בבנק שהתמקדה במתן שירותים בשוק ההון ללקוחות הבנק ומחוצה לו.

בין היתר, אימפקט עסקה בייעוץ וניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים. החברה שכנה בבניין המטה המיתולוגי של בנק איגוד ברחוב אחוזת בית בתל אביב. 

הלוגו הראשון של בית השקעות אימפקט כחברת בת של בת איגוד
הלוגו של בית השקעות אימפקט עד 2014

במשך תקופה זו, פרח בית ההשקעות תחת בנק איגוד וגדל בהיקף הנכסים בניהול נכסים של לקוחות מוסדיים ופרטיים.

בשנת 2002 רכש אימפקט את חברת "אמנר – ניהול תיקי השקעות". בעקבות הרכישה גדל היקף ניהול הנכסים לכ850 מיליון ש"ח. בשנת 2009 התמנה צחי רודניק שהיה מנהל המחקר בבית ההשקעות האמריקאי OSCAR GRUSS למנכ"ל החברה. בשנה זו ניהל אימפקט כשני מיליארד ש"ח.

הפרק השני: בית השקעות אימפקט

בעקבות הרפורמה שלאחר ועדת בכר, הופרדו בתי ההשקעות מהבנקים. ב2014 התקבלה ההחלטה בדירקטוריון בנק איגוד למכור את אימפקט.
הנהלת בית ההשקעות ברשות המנכ"ל צחי רודניק, יחד עם קבוצת משקיעים נוספת בראשות משפחת בנקאים שוייצרית החליטו לרכוש את אימפקט במהלך של Management Buy Out, מתוך אמונה באיכות וייחודיות בית ההשקעות

הלוגו הראשון של בית ההשקעות אימפקט כחברה עצמאית

אימפקט בית השקעות פועל כבוטיק המגיש שירות ממוקד לקוח, בעל אופי סולידי, מקצועי וסבלני, אך בעל יכולות מקצועיות של גוף פיננסי גדול. בכך משולב באימפקט בית השקעות הטוב שבכל העולמות ללא החסרונות שמאפיינים גופים גדולים, תוך נטרול ניגודי עניינים המאפיינים בתי השקעות גדולים.

באימפקט כל לקוח ולקוח זוכה לטיפול פרטני. הוא נהנה ממלוא הקשב הארגוני של מנהל התיק בהתאם לצרכיו הספציפיים.
אימפקט פועל לייצר תשואות עודפות לתיקי ההשקעה של הלקוחות, ברמות סיכון נמוכות ככל שניתן, תוך שילוב קפדני בין השקעה באפיקים סולידיים לבין אפיקים מנייתיים ותוך ניצול הזדמנויות בשוק. מנהלי ההשקעות מפגינים גמישות ומקצועיות, תוך שימוש במוצרים מורכבים לצד הניהול הסטנדרטי.

אימפקט מציג מודל ייחודי בשוק ההון המקומי המשלב בין יכולת מקצועית מרשימה, הנשענת על צוות מקצועי וכלי ניתוח רבי-עוצמה העומדים לרשותו, יחד עם גישה אישית ואנושית המתמקדת בלקוח. הניסיון הרב שנצבר אצל עובדי בית ההשקעות, הן בניהול תיקים והן בייעוץ ,הפכו אותו לגורם מוביל בצמרת מנהלי התיקים בשוק ההון, מבלי לאבד את הייחוד שלו.

אימפקט הציבה לעצמה רף איכות גבוה של מקצועות וניהול ערכי, תוך הקפדה על יושרה, גילוי נאות, הגינות ושירות והכל תוך התאמת הניהול ואפיקי ההשקעה לצרכים הפיננסיים של הלקוחות.

מדיניות ההשקעות של אימפקט נועדה להשביח את תיק ההשקעות של הלקוחות ולמקסם את התשואות ,תוך הקפדה על מזעור סיכונים, ניצול הזדמנויות, תגובה מהירה למתרחש בשוק וגמישות מחשבתית. מדובר בהפעלת אסטרטגיית השקעות מחושבת ומתוחכמת כאחת, המחוברת לצרכיהם ארוכי הטווח של הלקוחות .

מנהלי התיקים באימפקט נוקטים מדיניות משולבת ומאוזנת, תוך קיום דיאלוג מתמיד עם לקוחות. הקווים המנחים הם אורך רוח ומשמעת עצמית ככלים חיוניים בהשאת תשואה, הניתנת להשגה רק לאורך זמן .הרעיון המרכזי הוא ללכת עם שוק ההון ולא לפעול נגדו.

שניים מהעקרונות שמנחים את בית ההשקעות הן התמדה ופיזור. התמדה מבטיחה תשואה ארוכת טווח ,שכן בסופו של דבר, הגאות לא רק מקזזת את ימי השפל, אלא אף מבטיחה תשואה עודפת. פיזור ההשקעה מבטיח ניהול סיכונים מושכל. ניהול כספי ההשקעה של הלקוחות נעשה בידיים אמינות ומקצועיות.
האנליסטים של בית ההשקעות מנתחים את המצב באורח שוטף, במטרה להבטיח את מקסום התשואה בתיק של הלקוח, כאשר ניהול ההשקעות נעשה בצורה שקופה ולא בתוך “קופסה שחורה”.
בית ההשקעות משתף את הלקוח בניתוחים ובהערכות שלו לגבי הכלכלה העולמית והישראלית ומצב שוקי ההון ומציג בפניו את שיקולי ההשקעה הנגזרים מכך.

הצוות הניהולי​

צחי רודניק

מנכ״ל

ויקי אטלן

מנהל השקעות ראשי

נתנאל ברנד

מחלקת השקעות

מיטל יופיטר

מנהלת Back-Office

אורי יחזקאל

אחראי מסחר

ליאור רחמים

מנהלת קשרי חוץ

איך אפשר להגיע אלינו?

מוקד השקעות

חייגו: 077-5191600

פשוט תשאירו לנו פרטים, מנהל ההשקעות של אימפקט יחזור אליכם.

איך אפשר להגיע אלינו?

מוקד השקעות

חייגו: 077-5191600

פשוט תשאירו לנו פרטים, מנהל ההשקעות של אימפקט יחזור אליכם.