אודות

בית ההשקעות “אימפקט”, שהוקם בשנת 1996, הוא מבתי ההשקעות הוותיקים, המקצועיים, המנוסים והאיכותיים בנוף בתי ההשקעות בישראל. בית ההשקעות פועל כבוטיק המגיש שירות ממוקד לקוח, בעל אופי סולידי וגישה סובלנית, אך עם יכולות מקצועיות של גוף פיננסי גדול. בכך הוא משלב את הטוב שבכל העולמות ללא החסרונות שמאפיינים גופים גדולים, תוך נטרול ניגודי עניינים המאפיינים בתי השקעות גדולים.

באימפקט כל לקוח ולקוח זוכה לטיפול פרטני. הוא נהנה ממלוא הקשב הארגוני של מנהל התיק בהתאם לצרכיו הספציפיים.
אימפקט פועל לייצר תשואות עודפות לתיקי ההשקעה של הלקוחות, ברמות סיכון נמוכות ככל שניתן, תוך שילוב קפדני בין השקעה באפיקים סולידיים לבין אפיקים מנייתיים ותוך ניצול הזדמנויות בשוק. מנהלי ההשקעות מפגינים גמישות ומקצועיות, תוך שימוש במוצרים מורכבים לצד הניהול הסטנדרטי.

אימפקט מציג מודל ייחודי בשוק ההון המקומי המשלב בין יכולת מקצועית מרשימה, הנשענת על צוות מקצועי וכלי ניתוח רבי-עוצמה העומדים לרשותו, יחד עם גישה אישית ואנושית המתמקדת בלקוח. הניסיון הרב שנצבר אצל עובדי בית ההשקעות, הן בניהול תיקים והן בייעוץ ,הפכו אותו לגורם מוביל בצמרת מנהלי התיקים בשוק ההון, מבלי לאבד את הייחוד שלו.

אימפקט הציבה לעצמה רף איכות גבוה של מקצועות וניהול ערכי, תוך הקפדה על יושרה, גילוי נאות, הגינות ושירות והכל תוך התאמת הניהול ואפיקי ההשקעה לצרכים הפיננסיים של הלקוחות.

מדיניות ההשקעות של אימפקט נועדה להשביח את תיק ההשקעות של הלקוחות ולמקסם את התשואות ,תוך הקפדה על מזעור סיכונים, ניצול הזדמנויות, תגובה מהירה למתרחש בשוק וגמישות מחשבתית. מדובר בהפעלת אסטרטגיית השקעות מחושבת ומתוחכמת כאחת, המחוברת לצרכיהם ארוכי הטווח של הלקוחות .

מנהלי התיקים באימפקט נוקטים מדיניות משולבת ומאוזנת, תוך קיום דיאלוג מתמיד עם לקוחות. הקווים המנחים הם אורך רוח ומשמעת עצמית ככלים חיוניים בהשאת תשואה, הניתנת להשגה רק לאורך זמן .הרעיון המרכזי הוא ללכת עם שוק ההון ולא לפעול נגדו.

שניים מהעקרונות שמנחים את בית ההשקעות הן התמדה ופיזור. התמדה מבטיחה תשואה ארוכת טווח ,שכן בסופו של דבר, הגאות לא רק מקזזת את ימי השפל, אלא אף מבטיחה תשואה עודפת. פיזור ההשקעה מבטיח ניהול סיכונים מושכל. ניהול כספי ההשקעה של הלקוחות נעשה בידיים אמונות ומקצועיות.
האנליסטים של בית ההשקעות מנתחים את המצב באורח שוטף, במטרה להבטיח את מקסום התשואה בתיק של הלקוח, כאשר ניהול ההשקעות נעשה בצורה שקופה ולא בתוך “קופסה שחורה”.
בית ההשקעות משתף את הלקוח בניתוחים ובהערכות שלו לגבי הכלכלה העולמית והישראלית ומצב שוקי ההון ומציג בפניו את שיקולי ההשקעה הנגזרים מכך.

 

הצוות הניהולי​

About Impact